Yarış Oyunları 2014

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Sürüm 2.3
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Virtual Host S.R.L
Her yaş grubuna hitap eden bu oyunun içinde aradığınız tüm özelliklerle beraber bol aksiyon ve heyecan da bulunmakta.

Her yaş grubuna hitap eden bu oyunun içinde aradığınız tüm özelliklerle beraber bol aksiyon ve heyecan da bulunmakta. Küçük- büyük genç- yaşlı herkesin çok severek oynayacağı bu araba yarış oyununda araba seçimi tamamen size ait. İstediğiniz arabayı seçebilirsiniz. Ama yarışa çok iyi hazırlanmalısınız çünkü bu oyunun yarış alanları gerçekten çok zorlayıcı. Ancak iyi bir sürücü iseniz bu oyunda başarıya çok çabuk ulaşabilirsiniz. Aksi halde bu oyunda başarıya ulaşmak için bu oyunu sık sık oynamalısınız. Arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz bu oyun yarışmak için gerçekten çok uygun.

Becerilerinizi geliştirmek, eğlenceli zaman geçirmek ve yepyeni heyecanlar yaşamak için bire bir olan bu yarış oyununda patron sizsiniz. Arabanızı seçin ve yarışa başlayın. Yolları iyice öğrenmelisiniz çünkü oyunun finaline arabanızı siz götüreceksiniz. En büyük görev ise size düşüyor. Haydi arabanızı seçin ve zorlu piste siz de hemen atılın.

Eğlence yükü bu oyunda sakın kontrolü kaybetmeyin. Bir an bile gözünüzü yarıştan ayırmamalısınız. Bu heyecan ve aksiyon dolu yarış oyunun siz de telefon ve tabletlerinizde oynayabilirsiniz. Bunun için indir tuluna bir kere basmanız yeterli...

Yarış Oyunları 2014 indir